Taksim Yol Tarifi - Nasıl Gidilir

Taksim tatil yöresine ne kadar mesafede olduğunuzu gösteren, Taksim ulaşımı hakkında bilgi veren, Taksim yolculuğu ile ilgili görüşlerinizi paylaşabileceğiniz Taksim tanıtım sayfası.
 
 
Taksim'e ulaşım oldukça zahmetsizdir. Havaalanından kesintisiz ulaşım imkanının bulunması yanısıra, metro bağlantısı ile de ulaşım sağlanabilmektedir.
 
 
 
 
Hareket Noktası :     Varış Noktası : Taksim
 
Peki Taksim hakkında sen neler düşünüyorsun?

 

Taksim Ulaşım - Yol Tarifi

Siz de Taksim için bir öneri ekleyin
Taksim Metro İstasyonu
Taksim Metro İstasyonu
İstanbul’un önemli ulaşım yerlerinden biridir Taksim Metro İstasyonu. İstiklal Caddesi girişi, Atatürk Kültür Merkezi girişi, Taksim Gezi Parkı girişi ve Talimhane girişi olmak üzere dört girişi bulunmaktadır. En çok kullanılan [Yazının Devamı]

Habibe Tokgöz - 15 Şubat 2013, Cuma - Yorum Sayısı : 0
Taksim Kabataş Füniküleri
Taksim Kabataş Füniküleri
Hat uzunluğu 0,6 kilometre olan Taksim Kabataş Füniküler, iki istasyondan oluşmaktadır ve yolcu kapasitesi saatte 9.000 yolcu kapasitesine sahiptir. Sefer süresi 2,5 dakika olan füniküler sabah saat 06:15 /00:00 saatlerinde [Yazının Devamı]

Habibe Tokgöz - 14 Haziran 2012, Perşembe - Yorum Sayısı : 0

Gezgin - 6 Şubat 2010, Cumartesi - Yorum Sayısı : 0
 
 
En Çok Beğenilen Oteller
 
En Çok Yorumlanan Oteller
 
En Çok Beğenilen Mekanlar
 
 
 
Tarihi eserleri, bol çeşitli salatası ile Karadeniz'e açılan Amasra'yı gezmek için Amasra turları sayfamıza bir göz atın.

Bodrum tatilinizde nerelerde yemek yenilir? Bodrum'da yemek yenilecek yerler sayfamızda gezgin görüşlerini okuyun, siz de tavsiyede bulunun.

Alternatif bir tatil için gezginlerin Kabak Koyu hakkındaki görüşlerini okuyabilir, kendi görüşünüzü paylaşabilirsiniz.

Seyahat Tüyoları